Tropical TopSpin toernooi 2022

27 juni 2022


Het is ons gelukt!
Ook dit jaar is het ons weer gelukt om een succesvol Topspin Toernooi te organiseren.
Dankzij de hulp van de vele vrijwilligers uit de verschillende commissies, de vrijwilligers achter de wedstrijdtafel, de barvrijwilligers, de spelers en het (overwegend) mooie weer heeft het Topspin Toernooi ook dit jaar weer kunnen plaatsvinden op ons mooie tennispark.
 
Speciale dank gaat ook uit naar onze sponsors: Racketspecialis Edwin, Gall&Gall, de Partycorner, Fysiotherapie KZ, Siem Heinis, Kippie, D&W tennis, Ambiance, Krijt Moester, Mars Hoveniers en Zoekhelden.
Onderstaand vind je een lijst van alle winnaars in de verschillende onderdelen.
 
Nogmaals bedankt namens de toernooicommissie,
Esther de Boer
Toernooileider
 
Onderdeel Pos. Naam Vereniging
DD9 17+ 1 Rose Scherpenzeel+Lieke Van Schie T.V. Westzijderveld
  2 Esther de Boer+Marieke Weerts T.V. Westzijderveld
GD8 17+ 1 Kiki Colenbrander+Dennis Andriessen T.V. De Gouw
  2 Marjet Goezinne+Ahmad Bakr K.Z.T.V.
DD8 17+ 1 Moisha Sijo+Melanie Sousa T.V. Westzijderveld
  2 Lara Koops+Anouk de Ruiter Krommenieër L.T.V.
HD8 17+ 1 Sjoerd Plantinga+Stefan Wals T.V. Westzijderveld
  2 Thom Stach+Thyn Stach T.V. Westzijderveld
DE8 17+ 1 Maaike Vos T.V. Westzaan
  2 Marleen Adams T.V. Westzaan
HE8 17+ 1 Sjoerd Plantinga T.V. Westzijderveld
  2 Beau Hillegers T.V. De Cromme Bal
GD7 35+ 1 Annemieke van der Putten+René Lousma T.V. Westzijderveld/D.S.V. Concordia
  2 Dionne Aafjes+Jeroen Jonker T.V. Assendelft
DD7 35+ 1 Simone Halberstadt+Jacqueline Kingma T.V. Westzaan
  2 Monique Rijsdam-Van Goolen+Ellen van der Werff T.V. Nieuw Vennep/T.C. 't Twiske
DE7 35+ 1 Wencke De Jager T.V. Zaansport
  2 Maaike Vos T.V. Westzaan
HE7 35+ 1 Faheem Aslam T.V. De Cromme Bal
  2 Volker Schneemann L.T.V. Zaandam
GD7 1 Brenda Smilde+Finn Swidde L.T.V. Zaandam/T.V. De Gouw
  2 Simone Verbeek+Martijn van Braam T.V. De Gouw
DD7 1 Melanie Draaijer+Jade Mantel T.V. Westzaan/K.Z.T.V.
  2 Roeline Hulskamp - Dooper+Kelly Simon T.V. Heb Durf
HD7 1 Rahul Klop+Mitch Oepkes T.V. De Gouw/T.V. De Spatter
  2 Walter van Bezooijen+Peter de Mug T.V. Westzijderveld/S.V. T.O.B., afd. tennis
DE7 1 Tess Hooijschuur T.V. De Cromme Bal
  2 Tamara Witbaard-Lust T.C. 't Twiske
HE7 1 Dick van Male A.T.C. Kadoelen
  2 Joris van Loo T.V. Westzijderveld
GD6 1 Naomi Bais+Randy Bais T.V. Westzijderveld
  2 Nikki Veenstra+Wesley Geerts T.V. Westzijderveld
DD6 1 Tjitske Colenbrander+Rosanne Onrust T.V. De Gouw/T.V. Westzaan
  2 Sandra Ibes-Hibma+Karin Vedders T.V. Heb Durf
HD6 1 Sander Oostrom+Rogier Polderdijk T.V. Zaansport
  2 Jacob Prins+Marco Soldaat T.V. Westzijderveld
DE6 1 Wencke De Jager T.V. Zaansport
  2 Maaike Boogaard T.V. Westzaan
HE6 1 Sem de Nijs T.V. De Gouw
  2 Michael Gouwerok T.V. De Gouw
GD5 1 Sydney Stolk+Mats van der Kwaak T.V. Westzijderveld/K.Z.T.V.
  2 Nikita Willems+Chris Schobel T.V. Westzijderveld
DD5 1 Cynthia Gordijn+Denise Metselaar T.V. De Cromme Bal
  2 Sydney Stolk+Kelsey Visser T.V. Westzijderveld
HE5 1 Jesse Hofstra T.V. De Cromme Bal
  2 Brian Visser T.V. Westzijderveld
GD4 1 Isabel Rijkhoff+Sil Bennis T.V. De Cromme Bal/T.V. De Spatter
  2 Tamara van Meetelen+Sebastiaan Ouwersloot T.V. De Gouw
DE4 1 Tamara van Meetelen T.V. De Gouw
  2 Jeanine van Wingerden T.V. Rhelico
HE4 1 Jesse de Nijs T.V. De Gouw
  2 Davey Bergers T.V. Westzijderveld
HD3 1 Davey Bergers+Dennis Roggeveen T.V. Westzijderveld/T.V. De Gouw
  2 Pim Schouten+Tijmen Stor K.Z.T.V.
HE3 1 Sil Bennis T.V. De Spatter
  2 Jesse de Nijs T.V. De Gouw

Nieuwscategorieën