Voorjaarscompetitie 2019

Hieronder staat een overzicht van alle teams die in de voorjaarscompetitie 2019 spelen.
Door op de link van het team te klikken worden de uitslagen en het speelschema getoond op de KNLTB-site.

Westzijderveld 1 – Dames dubbel 50+ Dinsdag Ochtend – 1e klasse – Afdeling 1
Charlotte van Cruijsen
Lida Mars
Sandra Bruyn
Agnes Kraijenhaide
Margriet van den Berg
Wies Smit
Tineke Ligtvoet
Westzijderveld 2 – Dames dubbel 50+ Dinsdag Ochtend – 2e klasse – Afdeling 2
Ine Solleveld
Ineke Dekker
Jannie Oosterman
Bep Kerkman
Hedwig Kos
Eveline Rose-Dirker
Els Huismans
Westzijderveld 1 – Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond – Hoofdklasse – Afdeling 2
Remmy Drost
Barbara Giebels
Esther Lurks
Jacqueline Sluijs
Sandra Voost
Simone Glebbeek
Sylvia van ’t Geloof
Yvonne Harrevelt
Westzijderveld 2 – Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 40
Roos Spaander
Erna Schallig-Bensdorp
Karin Blank-de Vries
Rina Prijs
Sandra van Berkel
Wille Pullens
Corinne Schipper
Eke Rode
Westzijderveld 1 – Heren 17+ Zaterdag – 2e klasse – Afdeling 5
Brian Visser
Wesley van Berkel
Cas Bennis
Davey Bergers
Stef Mecklenfeld
Ralf van Hal
Westzijderveld 2 – Heren 17+ Zaterdag – 4e klasse – Afdeling 29
Joris van Loo
Wouter de Haan
Serge van Bezooijen
Dieter Lembeck
Remon Ruys
Westzijderveld 3 – Heren 17+ Zaterdag – 4e klasse – Afdeling 3
Bram Fokke
Marcel van Huis
Ramon van Breukelen
Rutger de Haan
Stefan Ofman
Janko van de Kamp
Westzijderveld 1 – Heren 35+ Zaterdag – 2e klasse – Afdeling 21
George Brekelmans
Kees Kos
Mart Verkuil
Homme Heida
Mark v/d Vooren
Nico Does
Westzijderveld 2 – Heren 35+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 14
Frits Poiesz
Aise de Vries
Dirk Pootjes
Peter Vermeulen
Ton Oosterman
Westzijderveld 1 – Dames dubbel 25+ Zaterdag Avond – 4e klasse – Afdeling 1
Dorien Corver
Saskia Helfensteijn
Karin Blank-de Vries
Cindy Borrenbergs
Sigrid Stundebeek
Annabelle Onrust
Westzijderveld 2 – Dames dubbel 25+ Zaterdag Avond – 4e klasse – Afdeling 2
Antoinette de Koning
Ellen Oussoren
Evelien Buitenhuis
Mannie Hoven
Wies Oudega
Mieke Pullens
Marion Wilbrink
Westzijderveld 1 – Dames 17+ Zaterdag – 2e klasse – Afdeling 18
Karina Boom
Cecilia van Dalen
Dominique de Koning
Gusta Coester
Kelly Helling
José Balke
Westzijderveld 2 – Dames 17+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 9
Gwen Kok
Elise Bonga
Jill van Leuven
Emmy Siekerman
Demie Gruijs
Westzijderveld 1 – Gemengd dubbel 17+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 5
Eppo Janssen
Hessel Meijer
Jan Roggeveen
Henk Groot
Frans Snelders
Wilna Boon
Karin Does
Karin van ’t Hoenderdaal
Westzijderveld 1 – Gemengd dubbel 25+ Zaterdag Avond – 2e klasse – Afdeling 4
Linda van Halderen
Ellies van de Vooren
Heleen Hartog
Merijn Dijkman
Walter van Bezooijen
Arnout Visser
Mohamed Khiyaoui
Jolande Pals
Sandra Visser-Wilkers
Westzijderveld 2 – Gemengd dubbel 25+ Zaterdag Avond – 2e klasse – Afdeling 4
Annemieke van der Putten
Jeroen Homma
Yalcin Karacadal
Daniël Hoopman
Brenda Boekhout
Jorine Boot
Rani Hildering
Joke Willemse
Westzijderveld 3 – Gemengd dubbel 25+ Zaterdag Avond – 3e klasse – Afdeling 4
Hanneke van der Eijnden
Wendy den Hertog-van der Pal
Irene Moolhuizen
Eveline Kersten
Peter Kik
Willem den Hertog
Herbert de Vries
Westzijderveld 1 – Heren Zondag – 7e klasse – Afdeling 3
Wesley Geerts
David van Dijk
Jerry van de Horst
Chris Schöbel
Pepijn Hoopman
Daniël Hoopman
Westzijderveld 2 – Heren Zondag – 7e klasse – Afdeling 10
Richard Hendriks
Menno Stundenbeek
Vincent Hagedoorn
Guido van Dijk
Sander Vet
Ronald Bijl
Niels Balke
Westzijderveld 3 – Heren Zondag – 7e klasse – Afdeling 1
Henk Swart
Frank de Boer
Jaap van Velzen
Alexander Swart
Jake Brussaard
Westzijderveld 1 – Heren 35+ Zondag – 3e klasse – Afdeling 6
Peter Pals
Wouter Schellart
Herman Koops
Willem Schluter
Johan Jansma
Vincent Fisscher